Utvalg og prosjektgrupper

Treindustriens valgkomité

  • Sturla Westrum, Moelven Mjøsbruket AS

  • Gjermund Strand, leder, InnTre AS

  • Paul Edvard Vittersø, Bergene Holm AS

  • Finn Hoel, GB Gran Tre AS

Treindustriens ledergruppe

  • Heidi Finstad, leder, Treindustrien

  • Aasmund Bunkholt, TreFokus AS og TreSenteret 

  • Audun Øvrum, Treteknisk

  • Pasi Aalto, NTNU Wood

NOBB-faggruppe for trelast

  • Tina Sletbak-Akerø, leder, Treindustrien

  • Steinar Hovland, Moelven Wood AS

  • Per Skreden, Moelven Wood AS

  • Halvard Nørbech, Moelven Wood AS

  • Lars Gulbrandsen, Bergene Holm AS

  • Christoffer Studsrød, Bergene Holm AS

  • Magnar Nystein, Bergene Holm AS

  • Bjørn Valsø, Kjeldstad AS avd. Levanger

  • Bjørnar Brøske, Møre Tre AS

  • Åsmund Prestkvern, Gran Tre KS

  • Ole Aarbu, Stangeskovene Tistedal AS

NOBB Kvalitetsforum

  • Christoffer Studsrød, Bergene Holm AS

Standardiseringsutvalget for elektronisk samhandling (SU)

  • Steinar Hovland, Moelven Wood AS

Byggtjenestes Utviklingsforum (BU)

  • Steinar Hovland, Moelven Wood AS

Treindustriens Forum for digitalisering

  • Tina Sletbak-Akerø, leder, Treindustrien

  • Tone Bente Bergene Holm, Bergene Holm AS

  • Haavard Trøen, Moelven Wood AS

  • Helge Hollerud, Stangeskovene AS

SN/K 267 Tre og Trebaserte Materialer

  • Eli Bjørhovde Rindal, leder, Treindustrien

  • Jan Bramming, Treteknisk

  • Per Otto Flæte, Treteknisk

  • Knut Amund Skatvedt, Treteknisk

  • Sjur Fløtaker, Moelven Wood AS

  • Frode Edvardsen, Kjeldstad Trelast AS

  • David Bergene Holm, Bergene Holm AS

  • Rune Haugen, Boen Bruk AS

SN/K 374 PDT-arbeidet

  • Tina Sletbak-Akerø, leder, Treindustrien

Standard Norges representantskap

  • Heidi Finstad, Treindustrien

  • Tina Sletbak-Akerø, leder, Treindustrien

Treindustriens utvalg for trebeskyttelse (TUT)

  • Atle Nilsen, leder, Moelven Soknabruket AS

  • Kjetil Brødsjø, Bergene Holm AS

  • Lars Gulbrandsen, repr. i NIK, Bergene Holm AS,

  • Odd Paulsen, Moelven Wood Prosjekt AS

  • Halvard Nørbech, Moelven Wood AS

  • Morten Tunby, Moelven Are AS

  • Roar Voll, Alvdal Skurlag A/L

  • Morten Damm, repr. i NIK, Treteknisk

  • Aasmund Bunkholt, TreFokus AS

  • Per Otto Flæte, Treteknisk

  • Tina Sletbak-Akerø, sekretær, Treindustrien

Nordisk Trebeskyttelsesråd (NTR)

  • Atle Nilsen, leder, Moelven Soknabruket AS

  • David Bergene Holm, suppleant, Bergene Holm AS

NTRs teknikergruppe

  • Per Otto Flæte, Treteknisk

Treindustriens Industrielle forum

  • Tina Sletbak-Akerø, leder, Treindustrien

  • Rune Johnsen, Kjeldstad Holding AS

  • Rolf Solberg, Kjeldstad Trelast AS

  • Jørn Nørstelien, Gausdal Bruvoll SA

  • Oskar Aarnes, Gausdal Bruvoll SA

  • Håvard Omholt, Bergene Holm AS

  • Lars Gulbrandsen, Bergene Holm AS

  • Rune B. Abrahamsen, Moelven Limtre AS

  • Trond Mæhlum, Begna Bruk AS

  • Sverre Kværner, Stangeskovene AS

  • Svein Løvik, Talgø MøreTre AS

  • Lars Brede Aandstad, Moelven Byggmodul AS

  • Per Arve Bjørsagård, Alvdal Skulag AS

  • Aasmund Bunkholt, TreFokus AS

  • Audun Øvrum, Treteknisk

  • Vegard Ruttenborg, Treteknisk

  • Javad Darvishi, Treteknisk

  • Heidi Finstad, Treindustrien

Treindustriens Brannfaglige utvalg

  • Heidi Finstad, leder, Treindustrien

  • Eli Bjørhovde Rindal, Treindustrien

  • Turid Sigvartsen, sekretær, Treteknisk

  • Odd Paulsen, Moelven Wood Prosjekt AS

  • Sven Egil Holmsen, Moelven Multi3 AS

  • Lars Gulbrandsen, Bergene Holm AS

  • Arve Valsø, Teknos Norge AS

  • Even Andersen, Sweco Norge AS

  • Geir Jensen, Cowi AS

  • Per Gunnar Nordløkken, Støren Treindustri AS

  • Oskar Aarnes, Gausdal Bruvoll AS

  • Ulrich Hundhausen, Treteknisk

  • Brynjar Ansnes Moe, Talgø MøreTre

  • Lars Lillegård, Talgø MøreTre

Treindustriens HMS-utvalg

  • Heidi Finstad, leder, Treindustrien

  • Thorkil Aschehoug, BNL

  • Vanessa Quinche, Alvdal Skurlag AS

  • Trond Mæhlum, Begna Bruk AS

  • Paul Edvard Vittersø, Bergene Holm AS

  • Terje Osen, Eidskog-Stangeskovene AS

  • Ragnar Holm, Gausdal Bruvoll SA

  • Rolf Solberg, Kjeldstad Trelast AS

  • Anne-Catherine Amdahl, Moelven Industrier ASA

  • Hallvard Brusethaug, Talgø MøreTre AS

  • Audun Øvrum, Treteknisk

Trestøv arbeidsgruppe

  • Paul Edvard Vittersø, Bergene Holm AS

  • Sjur Fløtaker, Moelven Wood AS

Aske arbeidsgruppe

  • Heidi Finstad, Treindustrien

  • Paul Edvard Vittersø, Bergene Holm AS

Skog-Data AS' styre

  • Lars Storslett, styremedlem, Moelven Virke AS

  • Kjetil Brødsjø, vara, Bergene Holm AS

Norsk Virkesmålings styre

  • Terje Brende, nestleder, Bergene Holm AS

  • Morten Kristiansen, styremedlem, Moelven Industrier ASA

  • Gisle Tronstad, vara, InnTre AS

  • Lars Storslett, vara, Moelven Virke AS

Norsk Virkesmålings representantskap

  • Per Morten Wangen, ordfører, Eidskog-Stangeskovene AS

  • Martin Hojem, representant, InnTre AS

  • Monica Hagenborg Bakken, vara, Begna Bruk AS

  • Finn Hoel, vara, GB Gran Tre AS

NoBios styre

  • Per Morten Wangen, styremedlem, Eidskog-Stangeskovene AS

PEFC Norges styre

  • Heidi Finstad, styremedlem, Treindustrien

FSC og NRA Controlled Wood

  • Heidi Finstad, Treindustrien

  • Kjell Messenlien, Bergene Holm AS

  • Lars Storslett, Moelven Virke AS

Samferdselsutvalget

  • Heidi Finstad, leder, Treindustrien

  • Per Børke, Moelven Wood AS

  • Kjell Messenlien, Bergene Holm AS

  • Terje Brende, Bergene Holm AS

Verdikjeden Skog og Tre

  • Heidi Finstad, leder, Treindustrien

BNLs styre

  • Bjarne Hønningstad, styremedlem, Moelven Industrier ASA

BNLs forhandlingsutvalg lønn

  • Erland Løkken, leder, Bergene Holm AS

  • Roger Taaje, Moelven Industrier ASA

BNLs kompetanseforum

  • Pasi Aalto, NTNU Wood

BNLs miljøforum

  • Eli Bjørhovde Rindal, Treindustrien

  • Tina Sletbak-Akerø, Treindustrien

Foreningen Samarbeid for digitalisering i BAE-næringen

  • Tina Sletbak-Akerø, Treindustrien

NHOs bioøkonomipanel

  • Heidi Finstad, Treindustrien (deltar i sekretariatet)

Forum for tilsyn i DiBK

  • Heidi Finstad, Treindustrien

CEI-Bois og EOS

  • Heidi Finstad, Treindustrien

EWI

  • Lars Thorsrud, Moelven Industrier ASA

WEI

  • Atle Nilsen, Moelven Soknabruket AS