Utvalg og prosjektgrupper

 

 

Treindustriens valgkomité

  • Rune Frogner, Moelven Numedal AS
  • Sverre Luktvasslimo, InnTre Kjeldstad AS
  • Paul Edvard Vittersø, Bergene Holm AS
  • Terje Osen, G3 Gran Tre AS

Lederne i Trenettverket

  • Heidi Finstad, leder, Treindustrien og Byggskolen
  • Audun Øvrum, Treteknisk
  • Aasm. Bunkholt, TreFokus AS og TreSenteret AS
  • Pasi Aalto, NTNU Wood

Treindustriens arbeidsgruppe for produktinformasjon

  • Tina Sletbak-Akerø, leder, Treindustrien
  • Steinar Hovland, Moelven Wood AS
  • Mette Wathne, Moelven Wood AS
  • Øivind Østby-Berntsen, Moelven Wood AS
  • Lars Gulbrandsen, Bergene Holm AS
  • Hege Voll Midtgaard, Bergene Holm AS
  • Magnar Nystein, Bergene Holm AS
  • Christoffer Studsrød, Bergene Holm AS
  • Bjørn Valsø, InnTre Kjeldstad AS
  • Elin Fossvik, InnTre Kjeldstad AS
  • Ole Aarbu, Stangeskovene AS
  • Bjørnar Brøske, Talgø MøreTre AS
  • Bodil Billingsø, Eidskog Stangeskovene AS
  • Oddbjørn Korsmo, Eidskog Stangeskovene AS
  • Kjell Olav Vestli, Eidskog Stangeskovene AS

Treindustriens utvalg for trebeskyttelse (TUT)

  • Anders Grønli, leder, Moelven Østerdalsbruket AS
  • Kjetil Brødsjø, Bergene Holm AS
  • Lars Gulbrandsen, repr. i NIK, Bergene Holm AS
  • Odd Paulsen, Moelven Wood Prosjekt AS
  • Halvard Nørbech, Moelven Wood AS
  • Morten Damm, Treteknisk
  • Ulrich Hundhausen, Treteknisk
  • Aasm. Bunkholt, TreFokus AS
  • Per Otto Flæte, Talgø MøreTre AS
  • Halvor Rønningen, Alvdal Skurlag AS
  • Tina Sletbak-Akerø, sekr., Treindustrien
Treindustriens industrielle forum
Er åpent for alle medlemmer
  • Tina Sletbak-Akerø, leder, Treindustrien
  • Heidi Finstad, Treindustrien

Treindustriens arbeidsgruppe for oppfølging av kontraktstandard for kjøp av byggevarer SN8409

  • Tina Sletbak-Akerø, leder, Treindustrien
  • Simen Kristiansen, Moelven Wood AS
  • Nils Olav Sætheren, Sætheren Element AS
  • Marius Withbro Svendsen, Bergene Holm AS
  • Erik Solbrække, Are Treindustrier AS

Treindustriens HMS-utvalg

  • Paul-Edvard Vittersø, leder, Bergene Holm AS
  • Heidi Finstad, Treindustrien
  • Vanessa Quinche, Alvdal Skurlag AS
  • Ragnar Holm, G3 Gausdal Treindustrier SA
  • Øyvind Sørli, Begna Bruk AS
  • Elin Fossvik, InnTre Kjeldstad AS
  • Anna Lene Leganger, RingAlm AS
  • Per Børrud, Eidskog-Stangeskovene AS
  • Odd Arne Danielsen, Moelven Industrier ASA
  • Trond Bjørkeng, Alvdal Skurlag AS
  • Mari Fiske, Talgø MøreTre AS
  • Audun Øvrum, Treteknisk
  • Helene Amundsen, sekr., Treindustrien

Treindustriens arbeidsgruppe for trestøv

  • Paul Edvard Vittersø, Bergene Holm AS
  • Sjur Fløtaker, Moelven Wood AS
  • Frode Edvardsen, InnTre Kjeldstad AS

Treindustriens arbeidsgruppe for aske

  • Heidi Finstad, leder, Treindustrien
  • Paul Edvard Vittersø, Bergene Holm AS

Treindustriens referansegruppe for bioenergi

  • Tina Sletbak-Akerø, leder, Treindustrien
  • Kjell Olav Vestli, Eidskog-Stangeskovene AS
  • Lars Storslett, Moelven Wood AS
  • Sverre Luktvasslimo, InnTre Kjeldstad AS

Treindustriens samferdselsutvalg

  • Heidi Finstad, leder, Treindustrien
  • Lasse Skinstad, Moelven Wood AS
  • Kjell Messenlien, Bergene Holm AS
  • Terje Brende, Bergene Holm AS

Treindustriens samferdselsgruppe for oppfølging av Grønt Landtransportprogram

  • Heidi Finstad, leder, Treindustrien
  • Lasse Skinstad, Moelven Wood AS
  • Terje Brende, Bergene Holm AS
  • Håvard Omholt, Bergene Holm AS
  • Kjell Messenlien, Bergene Holm AS
  • Thomas Skådal, Biozin AS

Treindustriens kommunikasjonsgruppe

  • Tina Sletbak-Akerø, leder, Treindustrien
  • Magne Vikøren, Moelven Industrier ASA
  • Tone Bente Bergene Holm, Bergene Holm AS

Treindustriens Virkesforum

  • Heidi Finstad, leder, Treindustrien
  • Terje Brende, Bergene Holm AS
  • Hallvard Olden, Moelven Virke AS
  • Gisle Tronstad, InnTre Kjeldstad AS
  • Sverre Luktvasslimo, InnTre Kjeldstad AS
  • Per Morten Wangen, Stangeskovene AS
  • Oskar Aarnes, G3 Gausdal Treindustrier SA

Deltakelse i andre fora

NOBB Kvalitetsforum

  • Christoffer Studsrød, Bergene Holm AS

Standardiseringsutvalget for elektronisk samhandling (SU)

  • Steinar Hovland, Moelven Wood AS

Standard Norge komite forkjøp av byggevarer SN/K 262

  • Simen Kristiansen, Moelven Wood AS
  • Nils Olav Sætheren, Sætheren Element AS

Standard Norge komite for Tre- og trebaserte materialer SN/K 267

  • Audun Øvrum, komiteleder, Treteknisk
  • Treindustrien

Standard Norge komite for Miljøstandardisering i BAE-sektoren SN/K 223

  • Treindustrien

Standard Norges representantskap

  • Heidi Finstad, Treindustrien

Nordisk trebeskyttelsesråd (NTR)

  • Anders Grønli, styreleder, Moelven Østerdalsbruket AS
  • Kjetil Brødsjø, suppleant, Bergene Holm AS

NTRs teknikergruppe

  • Ulrich Hundhausen, medlem, Treteknisk

Norsk Impregneringskontroll (NIK)

  • Lars Gulbrandsen, styremedlem, Bergene Holm AS
  • Morten Damm, sekretær, Treteknisk

Norsk Trelastkontrolls råd

  • Lars Gulbrandsen, medlem, Bergene Holm AS

Skog-Data AS' styre

  • Lars Storslett, nestleder, Moelven Wood AS
  • Kjetil Brødsjø, varamedlem, Bergene Holm AS

Norsk Virkesmålings styre

  • Lars Storslett, nestleder, Moelven Wood AS
  • Terje Brende, medlem, Bergene Holm AS
  • Sverre Luktvasslimo, varamedlem, InnTre Kjeldstad AS
  • Hallvard Olden, varamedlem, Moelven Bioenergi AS

Norsk Virkesmålings representantskap

  • Morten Kristiansen, representant, Moelven Industrier ASA
  • Sverre Luktvasslimo, representant, InnTre Kjeldstad AS
  • Oskar Aarnes, vararepresentant, G3 Gausdal Treindustrier SA
  • Rune Voldsrud, Vararepresentant, G3 Fåvang Sag AS

Norsk Virkesmålings valgkomité

  • Heidi Finstad, medlem, Treindustrien

NoBios styre

  • Staffan Wilhelmsson, styremedlem, Moelven Treindustrier ASA

PEFC Norges styre

  • Heidi Finstad, styremedlem, Treindustrien

FSC Norges styre

  • Kjetil Brødsjø, styreleder, Bergene Holm AS

NHO Byggenæringens styre

  • Vera Flatebø, styremedlem, Moelven Industrier ASA

NHO Byggenæringens generalforsamling

  • Jørn Nørstelien, delegat, G3 Gausdal Treindustrier SA
  • Erland Løkken, delegat, Bergene Holm AS
  • Vera Flatebø, varadelegat, Moelven Industrier ASA
  • Per Morten Wangen, varadelegat, Stangeskovene AS

NHO Byggenæringens valgkomité

  • Morten Kristiansen, medlem, Moelven Industrier ASA

NHO Byggenæringens forhandlingsutvalg lønn

  • Erland Løkken, leder, Bergene Holm AS
  • Yngve Andreassen, medlem, Moelven Industrier ASA

NHO Byggenæringens kompetanseforum

  • Thomas Rosseland, medlem, Bergene Holm AS
  • Ståle Hunstad, medlem, Moelven Industrier ASA
  • Hans Martin Andersen, medlem, Are Treindustrier AS

NHO Byggenæringens miljøforum

  • Tina Sletbak-Akerø, medlem, Treindustrien

NHOs representantskap og generalforsamling

  • Vera Flatebø, representant for NHO Byggenæringen, Moelven Industrier ASA

NAL Brød og Miljø

  • Treindustrien

PDT Norges styre

  • Heidi Finstad, styremedlem, Treindustrien

ByggSTANDs styringsgruppe

  • Tina Sletbak-Akerø, Treindustrien

Trereturs styre

  • Heidi Finstad, styremedlem, Treindustrien
  • Svein Olav Munthe, styremedlem, Aven Holmestrand AS

Verdikjeden Skog og Tre

  • Heidi Finstad, leder, Treindustrien

Fire Research and Innovation Center

  • Treindustrien

Forum for tilsyn i DiBK

  • Heidi Finstad, medlem, Treindustrien

CEI-Bois og EOS

  • Heidi Finstad, representant for Norge, Treindustrien

CEI-Bois arbeidsgrupper

  • Heidi Finstad, Treindustrien
  • Tina Sletbak-Akerø, Treindustrien